24
04
07

Google Apps — na razie nie można promować

W marcu pisałem o funkcji skierowań w AdSense. Pojawiła się tam informacja o tym, że jednym z produktów do promowania jest Google Pack.

Dziś dowiedziałem się dlaczego nie ma go w instalatorze AdSense.

Drugi raz zapytałem o to przez formularz kontaktowy AdSense. Za pierwszym razem otrzymałem odpowiedź, że moja uwaga zostanie przekazana do inżynierów AdSense. Zasugerowało mi to, że powinno to zostać udostępnione wkrótce. Dziś otrzymałem odpowiedź, że nie wszyscy reklamodawcy mogą promować Google Pack. Dostałem też linka do pomocy, do listy krajów, dla których dostępny jest Google Pack.

Polski tam nie ma. Szkoda, bo odebrano nam jakiś czas temu możliwość promowania Picasy, nie dając nic w zamian.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “Google Apps — na razie nie można promować”

  1. Witam, więc tak się zastanwiam po co na oficjalnym polskim blogu ten artykuł Wyjaśnienie Polityki programowej dotyczącej przycisków skierowań, opsujący Google Pack 😉

  2. Trudno powiedzieć… :]

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.