16
11
18

O autorze / kontakt

Nazywam się Krzysztof Lis i mam ponad 35 lat. Bloguję od 2005 r.. Zarabiam na blogach od 2006 r. Blogów mam ponad 50.

Znam się na AdSense i WordPressie. Wygłosiłem liczne prezentacje dotyczące blogowania, zarabiania, reklamy kontekstowej i programów partnerskich. Wystąpiłem m.in. na Radom IT, Dniach e-Biznesu na UMK w Toruniu, konferencji Rozwiń Swój Biznes z Google AdSense oraz Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich.

Wdrażam blogi. Konsultuję w dziedzinie reklamy kontekstowej (optymalizacja zarobków) i programów partnerskich oraz blogowania. W latach 2011-2016 współpracowałem z Agorą w zakresie obsługi reklamy kontekstowej i reklamy sprzedawanej w modelu automatycznym (RTB, programmatic) na ich serwisach (m.in. portale Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl). Od lipca 2016 współpracuję z Yieldbirdem jako Programmatic Specialist, kupuję i sprzedaję reklamę w RTB.

Tu piszę o tym, jak zarabiać na blogu. Od wyboru tematyki, przez dobieranie metod spieniężania ruchu, skończywszy na drobnych technicznych aspektach skryptu WordPress i serwisu Blogger.com.

Najprościej skontaktować się ze mną mailem (mój adres to krzlis w serwisie gmail.com).

Kontakt dla mediów: 662 557 547.

9 komentarzy Autor:Krzysztof Lis |

9 komentarzy do artykułu “O autorze / kontakt”

 1. […] http://zarabianie-na-blogu.pl/o-autorze/ […]

 2. Kawał dobrej roboty. Przeleciałem wszystkie wpisy na blogu i muszę powiedzieć, że niezłą księgę napisałeś.Miałem jeszcze o coś zapytać, ale zapomniałem.
  To co pamiętam.
  Pytanie za 100 punktów. Ruszam ze stroną. Na jakich forach się wypowiadać. Czy są jakieś naprawdę dobre warte polecenia?

 3. @Arkadiusz: pytania za 100 punktów, ale też tańsze, warto zadawać na forum — tu bowiem nie będę udzielać na nie odpowiedzi.

 4. Wlasnie skojarzylam, ze chyba piszemy na jednym forum :-). Jakos nigdy nie zwrocilam uwagi na Twoje imie i nazwisko tylko czytalam poszczegolne artykuly z bloga.

 5. @Serendepity: wszystko możliwe, bo pisuję na różnych forach, choć jest i kilku innych Krzysztofów Lisów…

 6. witam znalazłem ciekawy konkurs może byś tak zgłosił blog to niego http://www.blogroku.pl/

 7. @szymon: ale po co? Mam potem wysyłać SMSy, żeby mój blog miał na cokolwiek szansę? Przecież czytelnicy wysyłać nie będą…

 8. Gdzie można znaleźć listę Twoich wszystkich blogów?:)

  pozdr,

 9. @pedruzzio: nigdzie.

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.