12
10
12

Dowiedz się, jak z pomocą bloga zbudować swoją własną markę

Dziś rusza sprzedaż mojego pierwszego w 100% własnego produktu — szkolenia dotyczącego budowy marki z wykorzystaniem bloga. Marki własnej, marki blogera, budowanej po to, by później na niej zarobić — zdobywając etat, zlecenia, klientów.

Mnie właśnie ten blog pomógł nawiązać współpracę z jednym z największych polskich wydawców internetowych. Od półtora roku pomagam tej firmie podnosić zarobki z reklam kontekstowych na ich serwisach.

Inny mój blog regularnie przynosi mi zapytania od potencjalnych klientów, którzy chcą, bym coś dla nich zrobił.

Chcesz i Ty zarabiać pieniądze w ten sposób? Zapraszam Cię do udziału w moim niemal 3-godzinnym szkoleniu wideo. Dla pierwszych kilkudziesięciu osób obowiązywać będzie cena promocyjna 27,00 PLN, później znacznie wzrośnie. 🙂

Autor:Krzysztof Lis |
Wpisy powiązane tematycznie:

9 komentarzy do artykułu “Dowiedz się, jak z pomocą bloga zbudować swoją własną markę”

 1. Prowadząc wartościowego bloga można pozyskać etat w jakiejś agencji?
  To bardzo ciekawe.

 2. @Czasem tu zaglądam – jeśli masz dobrą stronę z ekspercką wiedzą to zdecydowanie może to podnieść Twoje szanse w uzyskaniu jakiejś pracy. Osobiście „chwalę się” w CV niektórymi ze swoich stron, w dużej mierze dzięki temu dostałem pracę 🙂
  Co do samego tematu budowania/pozycjonowania marki w ogólności filozofii nie ma – jeśli jest się dobrym w danej dziedzinie, jeśli dostarczamy wiedzę, która nie jest powielona setki razy w innych miejscach to zapewniam, że z czasem wartość zacznie sukcesywnie wzrastać i jednocześnie pozycjonować nasz wizerunek.

 3. @Sławek no właśnie to taka oczywista oczywistość której jakoś jeszcze nie odkryłem 🙂
  Zacznę od dziś pisać newsy na swojej stronie pod pełnym imieniem i nazwiskiem.
  Mam jeszcze pytanie, czy warto umieścić na stronie informację, że jestem zainteresowany pracą dla agencji?

 4. @Czasem tu zaglądam – agencje, przynajmniej te lepsze nie szukają kogoś na podstawie blogów – ale myślę, że warto napisać, że jesteś otwarty na współpracę, może akurat… Prowadzę kurs programowania – zdarzyło się otrzymać sporo zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne w Polsce i za granicą, ale to zupełnie inna branża. Pracuję obecnie w agencji reklamowej i jeśli chcesz pracować w takim miejscu, to jest moim zdaniem kilka dróg:
  -staż, wykazanie się, zostajesz
  -zgłoszenie się, wysłanie CV (nawet jeśli nie ma aktualnie informacji o naborze) – jeśli będziesz wystarczająco dobry to na pewno Twoje CV nie zginie
  -zgłoszenie się z ogłoszenia – tu warto śledzić zakładkę praca, czy facebooka różnych agencji, bo nie zawsze daje się takie ogłoszenia w portalach z pracą

  W agencjach wiele stanowisk jest obsadzanych też po znajomości przez sprawdzone osoby. Często następuje tutaj migracja pomiędzy agencjami, bo to specyficzna branża, dużo pracy po godzinach, siedzenie w robocie do nocy, ale z drugiej strony świetna atmosfera i zazwyczaj super kreatywni ludzie.

 5. Sam jestem ciekawy jakie będziesz miał efekty, gdyż nie ukrywam, ale myślę o czymś podobnym w swojej branży….

 6. Ja osobiście spotkałem się z sytuacją, gdzie pracodawca był zainteresowany tym, że ktoś „umie się poruszać w Internecie”. Teraz większość firm myśli o promocji w Sieci. A jeśli dana osoba może na przykład prowadzić bloga firmowego, i w jakiś inny sposób wspierać wizerunek firmy w Necie, to jest wartościowa dla tej firmy. Wbrew pozorom blogerzy – ludzie z umiejętnościami blogowania – jeszcze mało wyszli „na świat”. Chodzi mi o wyjście poza własne biurko, i własny komputer.

 7. Dobry blog czy też inny serwis może stanowić doskonałe uzupełnienie portfolio. Jeśli prowadzi się blog branżowy. Niech to będą nowinki ze świata komputerów, całkiem prawdopodobne że ludzie z branży mogą na niego zaglądać, a wśród nich może znaleźć się Twój przyszły pracodawca.
  Moim zdaniem fachowe blogi to znakomity sposób na budowanie swojej marki w internecie.

 8. Blog to dobrze narzędzie dla „wolnego zawodowca”, takie „naturalne portfolio”.

 9. Pokaż mi swojego bloga, a powiem Ci kim jesteś :)?

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.