11
03
07

„Zostań SuperPartnerem” – czyli jak zarabiać w PP


Książka, o której dziś piszę, jest niejako podręcznikiem zarabiania na Programach Partnerskich. Stanowi podsumowanie kilkuletnich doświadczeń autora z promowania PP i zarabiania tą metodą. Dowiesz się z niej:

 • jak wybrać odpowiedni dla siebie Program Partnerski i który jest najlepszy,
 • co strona zawierać powinna a czego nie może,
 • jak zwiększyć skuteczność prezentacji produktu,
 • jak przekształcić witrynę w narzędzie do zarabiania pieniędzy.

Wśród opinii na temat tej książki można znaleźć między innymi następujące:

Z pomocą ebooka stworzyłem dochodowe strony internetowe i zarabiam konkretne pieniądze w programach partnerskich.
Adam Odojewski, www.ebiznes.boo.pl

Pomimo tego, że programami partnerskimi zajmowałem się od dłuższego czasu, ebook ten bardzo mi pomógł i znacznie zwiększył moje dochody.
Patryk Wiśniewski, free.of.pl/n/netwaluta

Koszt ebooka zwrócił mi się po 40 kliknięciu w mój unikalny link partnerski, którym promowałem wyżej wymienionego ebooka. A zastosowałem dosłownie jedną wskazówkę z poradnika.
Piotr Sopyła, elektronicznepublikacje.com

Praktyczne porady zawarte w ebooku czynią tę lekturę “podręcznikiem”. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w E-Biznesie i nie tylko, to jest to lektura obowiązkowa.
Wiesław Adamczyk, wiesiek.bloog.pl

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z tą książką, to największą korzyścią jaką odniosłem po jej przeczytaniu było zbudowanie bazy adresowej klientów. I prawie 40% zamówień, jakie generuje moja najlepsza strona, pochodzi właśnie z tej bazy adresowej. Co więcej baza rozbudowuje się sama, więc jest to praktycznie bezobsługowa maszynka. Do założenia tej bazy skłoniła mnie właśnie ta książka.

Wydawnictwo udostępnia do ściągnięcia darmową wersję książki, która liczy 40 stron (całość to 143 strony). Moim zdaniem w książkę zaopatrzyć się warto, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz karierę w Programach Partnerskich.

Nie bez przyczyny książka jest bardzo dobrze oceniana przez czytelników. 🙂 Jak zwykle objęta jest ona wieczną gwarancją zwrotu pieniędzy a kosztuje jedynie 29,95 PLN.

Jeśli jesteś już zdecydowany, złóż zamówienie. Jeśli nie jesteś zdecydowany, obejrzyj stronę z ofertą w witrynie wydawnictwa.

Kupując książkę w pakiecie “zarabianie w internecie” oszczędzisz 1/3 jej ceny. 🙂Wpisy powiązane tematycznie:

4 komentarze do artykułu “„Zostań SuperPartnerem” – czyli jak zarabiać w PP”

 1. ktoś kupił tą książkę i może o niej coś powiedzieć? ponieważ myślę nad nią, a skrót był całkiem przekonujący.

  proszę o odp.

 2. @kamilx: ja kupiłem, ale już dość dawno temu, więc Ci nie opowiem dokładnie, co po jej przeczytaniu myślałem. 🙂 Złote Myśli dają gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli Ci się książka nie spodoba, więc w sumie nawet gdyby Ci się na nic nie przydała, możesz ją zwrócić i odzyskać pieniądze.

 3. Ostatnio sobie sprawiłem tą książkę. Szału nie ma, ale w sumie warto. W końcu jak uda Ci się sprzedać 2-3 książki z ZM (albo pakiet) to masz zwórconą inwestycję. Choć czerpię zyski z PP już 2 lata, jednak dowiedziałem się kilku nowych rzeczy i sposbów. Tak jak Krzysztofa zmobilizowała mnie do zbierania maili.
  Muszę powiedzieć, że ma 2 wielkie minusy: masę jakiś linków reklamowych i szerokie uwielbienie dla stylu Piotra Majewskiego,a mnie styl i metody tego typa irytują .
  Tak czy siak warto.
  P.S. Fajny blog 🙂

 4. @Websta: rzeczywiście, książka jest napisana w stylu P.M., który dziś ludzi już coraz częściej irytuje. Ale to dlatego, że powstała dość dawno temu — i to moim zdaniem jest chyba nawet ważniejszą jej wadą.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.