02
03
09

Rabaty na książki w Złotych Myślach

Wydawnictwo Złote Myśli kończy jakoś teraz 5 lat. I z tej okazji rozdaje kupony rabatowe na książki. Jeśli kiedyś przyszło Ci do głowy, by kupić jakąś ich książkę, teraz jest dobry moment.

Kupony rabatowe znajdziesz tutaj. Jak można było się spodziewać, rabat jest tym większy, im więcej kupisz książek. Do zarabiania na blogach mogą się przydać te:

Przy zakupie trzech książek można skorzystać z kodu rabatowego na 30% zniżki. Maksymalna zniżka to 50%, ale trzeba kupić jeszcze dwie książki. Nie mam pomysłów, jakie mogłyby Wam się przydać, więc poprzestanę na tych trzech.

Wszystkie trzy książki mam i przeczytałem już dość dawno temu.

Dodane parę minut później. Dopiero teraz doczytałem, że do zamówienia są dokładane dwie dodatkowe książki, warte prawie 45 PLN.

Dodane jeszcze później. Tak naprawdę to nie dwie książki, tylko jedna książka i kupon rabatowy na szkolenie. Szczegóły w komentarzu.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

7 komentarzy do artykułu “Rabaty na książki w Złotych Myślach”

  1. Te dodatkowe pozycje są losowe czy z góry ustalone?

  2. @Jacek: jak się okazuje nie do końca dobrze przeczytałem newsletter. Te 44,70 PLN to ebook „Sztuka wzbogacania się” warty 21,70 zł oraz zniżka na szkolenie Mariusza Szuby „Podróż bohatera” o wartości 23 zł.

  3. O to mi chodziło właśnie 😉

  4. это ваш email ? blogs@zarabianie-na-blogu.pl – просто пришло непонятное уведомление.

  5. @Jaroslav: моя электронная почта poczta@zarabianie[…].pl.

  6. Bardzo mi się podoba ten pomysł, ale mam prośbę, mógłbym prosić o jakiegoś e-booka o meblach? Jakieś nowe pomysły, obowiązujące standardy 🙂 pozdrawiam!

  7. @KonradT: z takimi uwagami to należy się skierować raczej do wydawnictwa.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.