18
03
08

Chcesz zobaczyć mnie i mój wykład?

Jeśli tak, wpadnij 05.04.2008 (czyli już niedługo) na konferencję Właśnie Tak! Odbędzie się ona w Radomiu. Trochę informacji organizacyjnych podano tutaj a tutaj znajdziesz harmonogram imprezy.

Zaproszenie do wygłoszenia wykładu na takiej konferencji to dla mnie z jednej strony straszna przyjemność, bo czuję, że moja praca tu została doceniona. Z drugiej strony to kłopot. Mam opowiedzieć o AdSense, ale to przecież temat BARDZO obszerny i w ciągu półgodzinnej prezentacji trzeba byłoby go mocno okroić.

Piszę ten wpis właśnie po to, abyście podpowiedzieli mi, co chcielibyście na takiej prezentacji usłyszeć i zobaczyć. 🙂 Czyli, które zagadnienia byłyby najciekawsze z punktu widzenia obserwatora. 🙂

P.S. Zwróćcie uwagę, że cała witryna internetowa konferencji to w gruncie rzeczy WordPress, a więc engine blogowy nieco dopasowany do wymagań tej strony. 🙂

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:Wpisy powiązane tematycznie:

10 komentarzy do artykułu “Chcesz zobaczyć mnie i mój wykład?”

 1. Witam. 🙂
  Uświadom ile mozna na tym zarobić następnie, musisz podać pomysły na stronę i na pewnym przykładzie opisać umieszczenie i makymalizowanie wspolczynnika CTR. Ludzie lubią słuchac jak zarobić pieniądze, jak duże pieniądze i w jakim czasie. Jeżeli chodzi o rady, będą spijać każde wypłynięte z twoich ust słowo (rady na końcu)

  Takie moje zdanie

  Pozdrawiam

 2. Mnie by interesowało jaka tematyka sprzedaje się najlepiej tzn. strony o czym generują największy zysk. Prawidłowe rozmieszczenie reklam na stronie + dobranie kolorystyki norma – musisz o tym wspomnieć.

 3. […] Link: Zobacz […]

 4. A mnie interesuje przyszłość, tzn czy opłaca się zakładać serwis teraz, czy za rok będzie można na nim zarobić tyle co dziś, czy mniej. Chodzi oczywiście o Adsense. Bo mi się wydaje że te reklamy już się przejadły zarówno tym co klikają jak i ogłoszeniodawcą. Pozdrawiam i gratuluje.

 5. Będę na konferencji ;). Tak więc pewnie po części oficjalnej będzie piwo i tam na pewno powiesz więcej! ;>

  Co do samej prezentacji… najważniejsze będą konkrety. Czyli jaki dochód wygenerowałeś przy takim ułożeniu reklam, takiej tematyce. Dobrze jeszcze wspomnieć o tym na co zwracają uwagę (gdzie i w jakiej kolejności patrzą) Internauci.

 6. Chętnie bym zobaczył, ale dla mnie to za daleko.

  Przy okazji informuję, że komentarz z treścią „[…] Link: Zobacz […]” to link to tzw. autobloga – polecam skasowanie komentarza pijawki.

 7. […] także Krzysztof Lis, jeżeli chcecie mu podsunąć jakiś konkretny temat, odsyłam Was do jego bloga, w komentarzach do posta, możecie wrzucać swoje pomysły […]

 8. Jadę cię dopingować 🙂 A odnośnie treści? Skup się na jednej drodze, przedstaw coś, czym czytelnicy …ehhh… słuchacze będą zainteresowani w taki sposób, że wychodząc z twojej prezentacji będą mogli siąść do komputera i to wdrożyć (czyli konkretna i wymierna korzyść), ale to tylko sugestia – bo to Twoja prezentacja :).

 9. @Paweł, medraka, victim, shpyo, Łukasz — dzięki za konstruktywne pomysły. Zobaczymy co uda się zmieścić w półgodzinnej prezentacji. 🙂
  @Radeon — wiem, że to autoblog ściągający treść z RSSów. 🙂 Link tutaj mu w niczym nie pomoże, ale chyba i tak go usunę. W sumie to nie wiem, kto bardziej na takim korzystaniu z mojego RSS traci — ja, czy właściciel tamtego bloga. 🙂

 10. […] osobą będzie Krzysiek Lis, który powie nam […]

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.