10
04
08

Wykład o blogach z SUPP

Właśnie skończyłem słuchać wykładu o blogach, który nagrany został na SUPP (Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich) w zeszłym roku. Autorem wykładu jest Tomasz Kozłowski, człowiek mi kompletnie nieznany aż do momentu obejrzenia wykładu z płyty, którą dostałem w Radomiu. Według witryny SUPP tematem wykładu miało być „wykorzystanie blogów w zarabianiu przez programy partnerskie” a w zasadzieani słowa o programach partnerskich nie powiedziano.

O Tomaszu Kozłowskim nigdy nie słyszałem. Zdziwiłem się więc, że na temat zarabiania na blogach wypowiadać się będzie ktoś kompletnie mi nieznany. Zdawało mi się, że większość witryn i artykułów na ten temat już widziałem, choć z drugiej strony nie mam monopolu na wiedzę i na pewno nie wszystkie blogi i strony znam. Nazwisko to jednak nie padło na żadnym z blogów, które regularnie czytuję. Dlaczego?

Może dlatego, że na dobrą sprawę podczas wykładu nie zostały w ogóle poruszone zagadnienia zarabiania na blogach? Autor skoncentrował się na czymś zupełnie innym, raczej na samym blogowaniu. Powiedział sporo o tym, jak zbudować przy pomocy bloga autorytet. Zgrabnie posłużył się przy tym przykładami. Powiedział trochę o WordPressie, trochę o przykazaniach blogera. Sporo miejsca za to poświęcił na promowanie „swojej”(*) firmy Hosting365 wraz z jej nowym pomysłem: Blog365.pl.

Posłuchałem, bo temat, jak wiecie, mnie interesuje. Przyznam jednak uczciwie, byłem zawiedziony. Może na tym SUPP ktoś pokaże się z wykładem na ten temat?

(*) Nie wiem, czy on tam pracuje, czy jest jakoś kapitałowo związany, stąd ten cudzysłów.

Autor:Krzysztof Lis |
Wpisy powiązane tematycznie:

4 komentarze do artykułu “Wykład o blogach z SUPP”

  1. Ja jeszcze nie przesłuchałem żadnego z 7 wykładów, ale pożyczyłem koledze płyte i właśnie i opowiadał o tym, jak blogowanie się opłaca. Teraz jestem zmotywowany do oglądnięcia tego wykładu.

    P.s. Kiedy wpadasz po 2 płytkę do Radomia?

  2. Masz na myśli nagranie wideo? Nie wiem, trochę mi nie po drodze. 🙁

  3. Nie trafiłeś na bloga Tomka Kozłowskiego zapewne dlatego, że pisze go On w języku angielskim 😉

  4. Pisze? Pisał. 😉

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.