27
08
07

Blogger: uploadowanie wideo

Pisałem dziś wpis na jednego z moich bloggerowych blogów. Zauważyłem nową ikonkę obok tej służącej do dodawania obrazków. Jak można się domyślić po tytule posta, służy ona do dodawania plików wideo.

Jak to działa? Po kliknięciu na ikonkę pojawia się okienko do wpisania nazwy pliku, zaakceptowania regulaminu i oczywiście wskazania pliku. Nie może on mieć więcej niż 100 MB. Po kliknięciu „dodaj” zaczyna się ładnie wgrywać, pokazując na dole pod polem do pisania tekstu postęp przy przekazywaniu pliku.

Co ciekawe, w trakcie wgrywania pliku można pisać tekst posta, co jest przydatne zwłaszcza na wolniejszych łączach.

Być może to wina łącza, z którego korzystam, ale nie zadziałało mi to za bardzo…

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:Wpisy powiązane tematycznie:

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.