08
04
15

Zapraszam na bezpłatny Hangout na żywo na YT o zarabianiu na blogach

Jak już pisałem ostatnio, strasznie spodobała mi się koncepcja spotkań na żywo z Czytelnikami mojego bloga, które dzięki osiągnięciom dzisiejszej techniki można w banalny sposób organizować.

Dlatego postanowiłem takie spotkanie zorganizować także i dla Was, w temacie zarabiania na blogach.

A więc zaplanujcie sobie wieczór w najbliższą niedzielę, tj. 12.04, że w godzinach 20:00-22:00 będziemy rozmawiać na YT o blogach. O ich prowadzeniu, spieniężaniu ruchu, budowie marki, reklamach, pozycjonowaniu i innych tematach. Tu znajdziecie stronę tego wydarzenia na Facebooku, tam podam odnośnik do transmisji na żywo na YT. Rozmawiać będziemy w formule Hangout on Air

W zasadzie to nie wyobrażam sobie, byśmy byli w stanie w ciągu 2 godzin omówić szczegółowo wszystkie te kwestie, ale postaram się, by na wszystkie Wasze pytania, które się pojawią, udzielić odpowiedzi.

Żebym mógł przygotować się wcześniej do spotkania, prośba do Was o wpisanie w komentarzach, o czym chcielibyście się dowiedzieć w pierwszej kolejności.

Jak działają Hangouts on Air?

Z punktu widzenia osoby, która chce je tylko obserwować, praktycznie niczym nie różnią się od zwykłego (dość długiego) filmu na YouTube. Poza tym, że zamiast komentarzy, mamy czat na żywo, w którym można dyskutować na temat tego, co mówi prowadzący spotkanie, albo też zadawać mu komentarzy. No i oglądasz nie film, tylko transmisję na żywo tego.

Formuła HoA pozwala też na prowadzenie dyskusji w kilka osób, jeśli więc ktoś z Was ma ochotę na uczestnictwo i dyskusję w formule wideorozmowy, proszę o informację.

Po zakończeniu spotkania, gotowy materiał jest praktycznie od razu dostępny w serwisie YouTube do oglądania, więc można sobie go później w dowolnym momencie obejrzeć. Także na raty.

Trochę zaniedbałem mój kanał na YT o zarabianiu na blogach. Wcześniej zdarzało mi się publikować na nim filmy (głównie odpowiedzi na Wasze pytania), ale ostatnio nie miałem weny. Nie chcę obiecywać jego reaktywacji, skoro jest na nim tylko 100 subskrypcji. Po tym Hangoucie zastanowię się, co dalej. Tak czy siak, na pewno warto kanał zasubskrybować już teraz, choćby po to, by nie przegapić tego spotkania. 🙂

Aktualizacja z niedzieli, 12.04.: widzimy się o 20:00 pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=nsvuGHVlz5k.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze do artykułu “Zapraszam na bezpłatny Hangout na żywo na YT o zarabianiu na blogach”

  1. Czytam Twojego bloga od dość dawna, chętnie się przyłączę.

    Pozdrowienia
    G.

  2. Mnie interesuje temat budowania marki. Ale ja rozumiem markę (w kontekście mojego bloga) jako ja i moja wiedza. Dopiero początek mojego blogowania, wiedza w głowie jest (dość duża), ale co zrobić, żeby przekazać ją jak najszerszej grupie osób.

  3. Fajnie tak obejrzeć stare hangouty i zobaczyć jak to było parę lat temu. Świetna dyskusja, ciekawe jak byś teraz – po kilka latach – odniósł się do niektórych pytań. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego – Maja.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.