22
10
09

Rozdaję audiobooki z oferty Nexto

Tak w zasadzie to nie tyle ja rozdaję, co rozdajemy je wspólnie z Nexto, ale powyższy tytuł wygląda ładniej. 😉

Jeśli potrzebujesz jakiejś ciekawej książki do opisania na blogu i masz ochotę posłuchać sobie jakiegoś audiobooka, mój dzisiejszy wpis skierowany jest właśnie do Ciebie. Bo możesz otrzymać od nas za darmo dowolnego audiobooka z oferty Nexto.pl, w zamian za napisanie o nim po odsłuchaniu szczerej recenzji na łamach Twojego bloga.

Zasady są takie:

 • wpisujesz w poniższy formularz swoje dane (imię, adres e-mail, tytuł audiobooka, który chcesz otrzymać, oraz adres strony głównej Twojego bloga i średnią miesięczną liczbę unikalnych wizyt na blogu, powiedzmy za ostatnie 3 miesiące),
 • otrzymujesz od nas e-mailem adres strony, z której możesz pobrać za darmo wybranego audiobooka (w formacie MP3),
 • pobierasz audiobooka i odsłuchujesz go w samochodzie, tramwaju czy na spacerze z psem (albo w trakcie kilku spacerów),
 • piszesz szczerą recenzję książki na łamach Twojego bloga.

Warto do takiej recenzji dołożyć Twoje linki partnerskie do księgarni Nexto. Zachęcamy do tego gorąco, ale nie jest to element zasad tej akcji. Twój adres e-mail będzie wykorzystany tylko do obsługi tej akcji promocyjnej, jego podanie nie spowoduje przysyłania na niego innych wiadomości reklamowych!

Książek do rozdania jest aż 100. A 30 autorów najciekawszych (w ocenie pracowników Nexto) recenzji dostanie pakiet 3 wybranych audiobooków do rozdania swoim czytelnikom na dowolnych zasadach. 😀 A ja gratisowo dołożę linka do bloga każdego z wyróżnionych autorów we wpisie z podsumowaniem tej akcji.

Jak na tym skorzystać?

Czytelnicy blogów, zwłaszcza tematycznych, czasem czytają też książki. Recenzja połączona z linkami partnerskimi:

 • podpowiada odwiedzającym ciekawą książkę do przeczytania lub odsłuchania,
 • pozwala Ci zarobić nieco pieniędzy,
 • no i jednocześnie jest doskonałym materiałem na ciekawy wpis na bloga.

Audiobooków można słuchać wszędzie, niemal w każdych okolicznościach, i nie potrzeba do tego sprzętu będącego poza zasięgiem przeciętnego internauty. To nie ebook, którego można tylko obejrzeć na ekranie komputera albo przenośnego czytnika ebooków (w rodzaju Amazon Kindle). Do jego odsłuchania wystarczy bowiem odtwarzacz MP3, często wbudowywany w dzisiejsze telefony komórkowe.

Oferta audiobooków oferowanych w Nexto jest największa w Polsce, zatem stosunkowo łatwo powinno Ci być znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

[contact-form 2 „Audiobooki Nexto”]

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

19 komentarzy do artykułu “Rozdaję audiobooki z oferty Nexto”

 1. Gdyby mieli Narrenturm to może bym się złamał i skusił, choć to niezupełnie zgodnie z profilem (i od dawien dawna nie aktualizowanego) bloga. Ale że nie ma to i pokusy nie ma 😉
  A podobno Nexto ma największą ofertę, niech się poprawią.

 2. Właśnie wpisałem 99 wpis na blogu, zmieniłem skórkę, a tu taki blip: http://blip.pl/s/18194018 Będę molestować Was o te audiobooki, Rrrrrrrr!

 3. A co tam, spróbujemy 🙂

 4. Osobiście polecam audiobooki wydawnictwa Albatros: http://www.nexto.pl/wydawcy/m353.xml Jedne z lepszych tytułów to: Callisto i sporo książek autorstwa Cobena, Kinga, Pattersona i innych znanych pisarzy. Większość to audiobooki, których nawet nie ma dostępnych na płytach CD.

 5. Krzysiek kiedy dostaniemy informację o przyjęciu/odrzuceniu?

 6. @Pyciak: nie wiem, to pytanie raczej do @Bartka. 🙂

 7. Audiobooki są absolutnie dla każdego i tutaj nie ma żadnych odrzuconych. W dniu jutrzejszym wyślemy wszystkim zgłoszonym blogom kody do pobrania wybranych przez nich audiobooków.

 8. Czyli dzisiaj dostaniemy audiobooki? Fantastycznie, bo akurat mam parę godzin wolnego czasu 🙂

 9. Już dostałem swoją książeczkę 🙂 Całość procedury jej pozyskania bazuje na złożeniu zamówienia z kodem rabatowym 100%, który podsyła Nexto. Świetna sprawa!

  PS. Dzięki za książkę, wgrywam ją w player i spadam posłuchać 🙂

 10. „Oferta audiobooków oferowanych w Nexto jest największa w Polsce” – jak ja uwielbiam, gdy w tekstach promocyjnych nadużywa się określeń „pierwsi”, „największa oferta” itp 😛 Nawet przy książkach w formie cyfrowej znajdzie sie trochę konkurencji, a jak wliczyć inne formaty (CD, ze starszych wydawnictw kasety) to już w ogóle 🙂

 11. Ja też otrzymałem swoją „książkę”. Jeszcze 10 minut pobierania i uruchamiam mp3

 12. Ok moja recka już jest http://pyciak.viawww.pl/poukladaj-siebie/

 13. Rozumiem, że od soboty macie przerwę 🙂 Czy moje zgłoszenie nie doszło ;)?

 14. Tak, zgłoszenia z piątku i weekendu będziemy obsługiwać w dniu dzisiejszym. Niebawem dostaniecie odpowiednie dostępy.

  ps. zapraszam tez kolejne osoby do wysyłania zgłoszeń. Zostało nam jeszcze trochę audiobooków do rozdania, które mamy przeznaczone w puli, więc jest gwarancja otrzymania wybranej książki.

 15. kłamstwo, to wcale nie jest a darmo, bo w treści tekstu umawiasz się na zapłatę w formie recenzji

 16. @Wojtek: nie dość, że w treści tekstu, to jeszcze w tym samym zdaniu piszę, że „za darmo” czyli „w zamian za recenzję”. Cóż za bezczelne kłamstwo, nieprawdaż?

  ROTFL.

 17. Moja recenzja : http://madein3w.blogspot.com/2009/10/truskawkowy-milioner.html

  @wojtek Audiobook był za darmo, bo mogłeś przecież wziąć i nie napisać recenzji. Nikt by Cię z kijem nie ganiał. Tyle, że dla dobrego blogera to jest materiał do kolejnego wpisu / linku partnerskiego / sposobu na zarobienie. Założe się, że ty nic ciekawego nie masz i stąd ten zawistny wpis 🙂

 18. […] dni temu Krzysztof Lis na swoim blogu ogłosił akcję, w której można było załapać się na darmowego audiobooka, znajdującego się […]

 19. Moja recka: http://oszczedzanie.net/kto-zabral-moj-ser/

  Jeszcze raz dzięki za książkę 🙂

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.