02
06
07

PP sklepu GunFire.pl

Na nasze szczęście, w polskim internecie pojawia się coraz więcej sklepów z Programami Partnerskimi. Dotyczy to nawet niszowych sklepów. Tak jak w przypadku tego opisywanego przeze mnie dzisiaj.

Sklep GunFire.pl sprzedaje tzw. repliki ASG. Są to repliki broni palnej, strzelające plastikowymi kulkami. Kojarzysz to na pewno z odpustów i sklepów z zabawkami. To właśnie takie pistolety za 7 PLN z kiosku… No, nie do końca, we wspomnianym sklepie znajdują się repliki kosztujące po kilkaset złotych a górnego pułapu ceny nie ma. W innych sklepach są takie po kilka tysięcy PLN!

Airsoft (strzelanie z wykorzystaniem replik ASG) to też moje hobby. Z tego punktu widzenia rzuciłem okiem na ten program partnerski. Być może będę mógł go wykorzystywać na moich stronach o ASG?

Program Partnerski tego sklepu przewiduje prowizję w wysokości 6% od wartości zamówienia. Ustalane jest to indywidualnie z każdym partnerem. Ale jest tu kilka głupot w regulaminie.

Konto Partnera może zostać zawieszone lub usuniete, gdy ten nie loguje się do panelu Partnera dłużej niż 3 miesiące – w tym przypadku zarobiona kwota ulega anulowaniu.

Nie rozumiem sensu tego punktu regulaminu. Po co partner ma się logować na konto co kwartał? Jeśli nie chce, to niech się nie loguje, byle aktywnie i zgodnie z regulaminem promował sklep.

Cookie zapisywane potencjalnemu klientowi ma ważność 14 dni. Niezbyt długo. W przypadku zakupów za kilkaset złotych, dokonywanych zazwyczaj przez ludzi młodych, to za mało. Gdy nie ma się stałego źródła dochodów, jak w tym wypadku, każdą złotówkę się dobrze liczy i wydaje po długim namyśle. Czasem może być dłuższy niż te 14 dni. Z tego względu pod wpływem impulsu kupowane będą raczej tańsze rzeczy, np. jakieś akcesoria czy kulki do karabinów.

Ale i tak spróbuję promować ten PP. W końcu lepiej umieścić link i ryzykować, że nic nie zarobię, niż nie umieszczać linka i na pewno nie zarobić, prawda?

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: ,Wpisy powiązane tematycznie:

4 komentarze do artykułu “PP sklepu GunFire.pl”

  1. Prowizja nie powala, ale ciekawe zagadnienie dla militarystów, oni też muszą jakoś zarabiać…

  2. Z drugiej strony 6% od kilkuset PLN to więcej niż 20% czy 40% od kilkunastu. ;]

  3. Ciekawy program, mi trafiło się np. ostatnio zamówienie za 6k, więc faktycznie nie 7zł;-)

  4. […] zarabianie-na-blogu.pl przed chwilą PP sklepu GunFire.pl | zarabianie-na-blogu.pl zarabianie-na-blogu.pl/pp-sklepu-gunfirepl Pokaż reakcje /* */ inne strony z tej witryny + obserwuj co […]

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.