10
03
07

O przewadze pisania do internetu

Jest teraz okres wypełniania zeznań podatkowych, więc się człowiekowi przypominają grzechy z przeszłości. 😀

Na przykładzie postaram się dziś wyjaśnić, dlaczego moim zdaniem warto pisać do internetu (czyli tworzyć strony internetowe, blogi, itd.).

W zeszłym roku napisałem dwa artykuły do branżowego czasopisma. Kilka stron tekstu, kilkaset złotych zarobku, kilka godzin pracy (w sumie niezła stawka godzinowa w przeliczeniu).

Ale na tych kilkuset złotych zarobek się skończył. W przypadku tradycyjnego zarabiania pieniędzy wygląda ono tak:
Praca -> zarobek -> druga praca -> drugi zarobek -> i tak dalej.

W przypadku pisania czegoś na własną stronę internetową wygląda to tak:
Praca -> zarobek -> zarobek -> zarobek -> itd.

Czyż nie jest to bardziej zachęcające?

Tworząc witrynę internetową budujesz tzw. pasywny dochód i na pewno zarobisz w ten sposób więcej niż gdybyś sprzedawał (sprzedawała) swoją pracę w sposób tradycyjny. Oczywiście, zarobki na początku nie będą zachęcające, ale przecież należy patrzeć w przyszłość, prawda?

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: ,Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze do artykułu “O przewadze pisania do internetu”

  1. można rozumowac tez tak: zarabiasz -> inwestujesz pieniadze -> pasywny dochód 😉 wiec warto tez pracowac za dobra stawke godzinowa. pzdr

  2. Można i tak, ale nie przypuszczam, by 100$ gdzieś zainwestowane dały lepszy zysk niż te same 100$ pracy zainwestowane np. w stworzenie kilku .

  3. Dokładnie się z tym zgadzam „Praca -> zarobek -> zarobek -> zarobek…” Mam znajomego który założył 3 lata temu prostą stronę z kilkudziesięcioma podstronami. 1 wyniki w google i cały czas otrzymuje kase z Adsense. Od 3 lat 50-150$! Policzcie sobie.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.