03
10
07

Zarobiłem na pierwszym linku

Pamiętasz, jak w zeszłym miesiącu pisałem o tym, że można zarabiać na linkach? Wczoraj udało mi się w ten sposób zarobić pierwsze pieniądze.

I to inaczej niż by to się mogło wydawać. We wspomnianym tekście nie napisałem bowiem o systemie LinkLift, na którym to właśnie zarobiłem. :]

Chyba ze dwa tygodnie temu dodałem tam jeden ze swoich blogów motoryzacyjnych. Jak się okazało, jest to jedyny blog zarejestrowany tam w dziale „motoryzacja”. Pewnie dlatego miałem szansę cokolwiek zarobić.

W każdym razie tamten blog wyceniono na 15 PLN netto za miesiąc emisji linka. Miejsc na linki określiłem dwa, bez większych kłopotów dodałem skrypt PHP do bloga, choć nie jest on zbudowany na żadnym z popularnych skryptów. Poczekałem trochę i pierwsze zamówienie się trafiło.

Z tych 15 PLN dostanę 70%. Resztę bierze dla siebie LinkLift.

Więc publikuję tego posta i idę uaktualnić tamtego. A Ty, jeśli chcesz, sprzedaj reklamę w formie linku tekstowego.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: , ,Wpisy powiązane tematycznie:

9 komentarzy do artykułu “Zarobiłem na pierwszym linku”

 1. A mozesz napisac jak nastepuje rozliczenie z linklift? Szczegolnie dla osoby bez DG, chcacej placic podatki 🙂

 2. Jeszcze tego nie wiem. Zapewne podobnie jak dla AdSense.

 3. Nie wiem dlaczego mi się tak wydaje, ale ten cały LinkLift to będzie jeden wielki niewypał. Naprawdę, nie wiem dlaczego. Zupełnie jakby ta firma była jakimś mizernym klonem Text Link Ads.

  Przy okazji – jaki PR masz na tym blogu?

 4. Według paska w Firefoksie 2, według LL 3.

 5. Ja gdy zarobiłem swoje pierwsze 10 zł w programie partnerskim długo w to nie wierzyłem. W necie jest tle oszustów że spodziewałem się że niegd tej kas nie dostanę. teraz regularnie korzstam z wypłat w różnych pp. 😀

 6. Witam, zglosilem strone, nie wyszlo, pewnie dla tego ze za duzo linkow zewnetrzych, ale potem dodalem blog.strona.pl i przyjeto na liste oczekujacych, bo strona za mloda, a jak sie przyjmie, to bede mogl dodac na strona.pl i na blog.strona.pl linki?

 7. Też myślę o sprzedawaniu linków, ale przede mną jeszcze dłuuuuga droga 🙂

 8. Chciałem się dowiedzieć czy pieniądze zostały autorowi wypłacone , czy były jakieś opóźnienia, czy wszystko ok?

 9. @TomekK: jakbyś kliknął w odnośnik z wpisu, to byś wiedział, że serwis już na polskim rynku jest zamknięty.

  Działał nieźle, pieniądze wypłacał, ale już nie funkcjonuje u nas.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.