27
02
10

Sonda: ile miesięcznie zarabiasz na blogach?

Pod ostatnim wpisem w komentarzach toczy się burzliwa dyskusja. Dzięki niej uświadomiłem sobie, że nie wiem, ile tak naprawdę zarabiają moi czytelnicy.

Jest to istotne z tego względu, że zupełnie co innego powinienem tu pisać dla czytelników, którzy w ogóle nic na swoim blogu nie zarabiają, a co innego dla ludzi, którzy zarabiają tyle, co ja.

Dlatego bardzo proszę o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże mi lepiej dopasować treść na blogu do Waszych oczekiwań.

[poll id=”9″]

Autor:Krzysztof Lis |
Wpisy powiązane tematycznie:

18 komentarzy do artykułu “Sonda: ile miesięcznie zarabiasz na blogach?”

 1. Ja dopiero zacząłem.
  Lecz niestety nic nie zarabiam.
  Może się to zmieni .

 2. Niczego nie zarabiam na blogu i nawet nie przyszła mi na myśl taka forma zarobku 🙂 Blogowanie uważam za hobby, prosty szczery przekaz. A tam gdzie pojawia się chęć zarobku, szczerość i prosty przekaz idzie na bok. Zaczynają się pojawiać reklamy, programy partnerskie i wpisy promowane – no i zachęcanie do tego wszystkiego, jakiekolwiek by nie było. Nie chciałbym tego na blogu, ale na serwisach internetowych tworzonych pod klienta – jak najbardziej.

 3. Ja też na razie nie zarabiam, ale gdybym miał nieco większą liczbę odsłon, to może jakiś AdSense by się pojawił. ;]

 4. Czytając powyższy komentarz warto by było chyba dodać odpowiedź: „nie chcę zarabiać”… tylko skąd obecność na tej stronie takich osób 😉

 5. Tomek, zarabiam na innych serwisach, stąd tutaj moje wizyty : ) Bloguję jednak nie dla zysków.

 6. Zaznaczyłem opcję „Nic nie zarabiam” ponieważ przez ostatnie kilka miesięcy zarobiłem aż ok. 2.50 zł 😉

 7. Co miesiąc do 100 złotych (choć to zależy, bo zarabiam w dolarach), a z miesiąca na miesiąc coraz więcej 🙂

 8. Akurat na blogach nie zarabiam nic, niestety 😉

 9. Bez komentarza 😀

 10. Moze jeszcze przydalaby sie opcja: nie zarabiam ale planuje?
  Ja np. na razie prowadze bloga dla siebie i dopoki nie mam zbyt wielu odwiedzin nie ma sensu moim zdaniem odstraszac ludzi reklamami.
  Dla mnie ciekawy bylby temat o tym jak mozna wypromowac swojego bloga i zwiekszyc liczbe odwiedzin.

 11. A ja 100-500 😉 Narazie

 12. Moje zarobki stoją w miejscu :/ Również bardzo chętnie przeczytał bym wpis dotyczący sprowadzania ruchu na bloga. Wiem, że jednym ze sposobów jest umieszczanie w stopce nazwy naszego bloga. Ale jeszcze chętnie dowiedział bym się jakie są metody, a na pewno jest ich sporo.

 13. Aby dobrze zarabiac na stronie / blogu trzeba miec unikatowe teksty i… wartościowe odwiedziny.
  Programów partnerskich jest dużo w internecie najpopularnijeszy jest google i chyba najskuteczniejszy.
  Dla osób które maja własna działanośc gospodarczą jest możliwośc podpisania umów z domami marketingowymi gdzie są lepsze stawki niż w google.

 14. @torrent instalki: które konkretnie domy marketingowe mają stawki lepsze, niż Google?

 15. @Jako torrent instalki

  W domach mediowych mamy wieksza ofertę umieszczenia reklam na stronie internetowej . Od reklam statycznych i płatności za wyświetlenia lub kliki do reklam typu pop up.

  Zasada jest jedna , im bardziej uciążliwa reklama tym droższa.

  W domach mediowych można podejrzeć cenniki umieszczenia reklamy na liczacych sie portalach w sieci.

 16. @Grzesiek: powtórzę pytanie: w których konkretnie domach marketingowych są stawki lepsze, niż w Google’u.

  I nie mam tu na myśli stawki za emisję migającego flashowego popupa, tylko stawkę za kliknięcie w reklamę w modelu CPC. Jak porównywać to takie same reklamy. Zresztą i te popupy, jak sądzę, są tańsze, niż dobrze dopasowane reklamy AdSense.

 17. Sposób na zarobek średnio 10 tys zł w ciągu miesiąca zainteresowanych współpraca zapraszam na email 🙂 wymagania podpisanie umowy 🙂

 18. Ja zarabiam około 10 PLN miesięcznie, to mało jak na tyle pracy które wkładam w moje blogi dlatego też trafiłem na tę stronę aby dowiedzieć się jak zarobić.

  Moja strona: Wirtualnenewsy.pl

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.