19
06
12

Skuteczne blogowanie – szkolenie wideo

W sierpniu 2011 r. miałem przyjemność przeprowadzić na łamach Miasta Szkoleń dwugodzinne szkolenie ze skutecznego prowadzenia zarabiających blogów.

Od dziś szkolenie jest dostępne do obejrzenia w formie nagrania audio i wideo, dla osób, które z różnych przyczyn nie miały okazji go obejrzeć.

A uważam, że warto. Na szkoleniu omawiałem między innymi:

 • podstawy zarabiania na blogu,
 • metody oceny, czy na wybranej niszy da się zarobić,
 • zasady tworzenia dobrego bloga,
 • podstawowe kwestie istotne z punktu widzenia budowy własnej marki za pomocą bloga,
 • sposoby efektywnego wykorzystania kanału RSS,
 • metody prowadzenia bloga w taki sposób, by ludzie na niego powracali.

A oto kilka opinii osób, które wzięły udział w szkoleniu.

Podobało się bardzo! Dużo ciekawej, praktycznej wiedzy. częsc nawet zaraz wdrożę 🙂
Radosław Kowalczyk

Gdy wysłuchałam o czym ma być webinar to byłam trochę rozczarowana, że niby wszystko już wiem. Ale nie! Nie tylko dowiedziałam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Ale także na wiele spraw zyskałam nowe spojrzenie. Jeszcze raz ważna rzecz – bloga nie pisze się dla siebie tylko dla czytelników. Ja o tym ciągle zapominam.
Małgorzata Jaskłowska

Gdybym dziś zakładał bloga i szukał wartościowych informacji – to Krzysztof sprzedał wczoraj masę cennych informacji. Dobrym drogowskazem była np. sugestia platformy – to jeden z pierwszych dylematów, przed którym ludzie stają, więc podpowiedź kogoś doświadczonego jest bezcenna.
Maciej Dutko

Webinar trwał około 120 minut. Nie był to czas zmarnowany, wręcz przeciwnie. Jestem naprawdę zadowolony! (…) Ogólnie rzecz biorąc całe spotkanie wypadło przyjemnie i konkretnie. Nie było lania wody, jak to w większości przypadków się dzieje.
Przemysław Mysiak

Jeśli zatem interesują Cię ogólne i podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem zarabiającego bloga, skondensowane do dwugodzinnego wykładu, zapraszam Cię do obejrzenia szkolenia.

Tym bardziej, że dla 5 czytelników bloga mam kupony na 20% zniżki przy zakupie szkolenia. Aby kupony zadziałały, trzeba mieć konto w Mieście Szkoleń i być zalogowanym, więc należy skorzystać z tego odnośnika. Jeśli nie masz konta, za jego pomocą będziesz mógł (mogła) sobie je założyć. A kupony są następujące:

KbKbCyCcWaHxW
GrSjAmWyKmSwAb
BrQoSrRxBaNx
GmNbDrJtLnIu
VzAyFlCdVmVpK

Autor:Krzysztof Lis |
Wpisy powiązane tematycznie:

8 komentarzy do artykułu “Skuteczne blogowanie – szkolenie wideo”

 1. Skorzystałem ze szkolenia, ponieważ wtedy byłem raczkującym w blogowaniu. W sumie teraz dalej jestem, ponieważ nie rozwijam się w tym kierunku na bieżąco, mam inne priorytety.

  Na szkolenie się wybrałem dlatego, że chciałem usłyszeć to, co ma do powiedzenia człowiek, który wie więcej niż ja. Opłacało się wytrzymać te dwie godzinki 🙂

 2. Krzyśku, może coś źle patrzę, ale nie widzę nigdzie nagrań na podanej stronie.
  Pomocy?

 3. Nawet ze zniżką dla mnie to troszkę za dużo… za coś takiego… Ja rozumiem że Krzyśku jesteś w tym temacie ekspertem, masz dużo cennej wiedzy… Ale czy aby napewno aż tak cennej? Sam byś nagrał to samo za połowę ceny bo pewnie musisz się dzielić z MS przez co cena jest taka wysoka… Pozdrawiam

 4. Ciekawy filmik. Zawiera dużo podpowiedzi dla początkujących bloggerów. Osobiście skorzystałem z powyższych rad, a także podesłałem filmik znajomym. Wszyscy są zachwyceni. Dzięki.

 5. Dla kogo głównie jest ten kurs? W jaki poziom zaawansowania celuje? Nie chciał bym po raz setny słuchać o podstawach i jeszcze za to płacić…

 6. @Przemek: w mojej ocenie — raczej dla osób początkujących.

 7. Myślisz że początkujący niepewnie wchodzący w ten „biznes” zechcą zainwestować 100zł w twoje wideo zamiast w jakąś fizyczną książkę?

 8. Wchodzą niepewnie bo nie mają dość wiedzy na starcie a takie szkolenie ma im ją właśnie dać/przekazać… By poczuli kopa motywacyjnego, zobaczyli że da się 🙂

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.