06
12
11

Promocja AdWords wraca…

Pod koniec sierpnia pisałem o promocji w systemie reklamowym Google AdWords, w którym można było dostać 200 PLN bonusu do wydania na reklamę. Podrzuciłem banner z sieci afiliacyjnej Zanox, za pomocą którego można było skorzystać z tejże promocji.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy po kilku dniach przestał działać, to możecie sobie wyobrazić. Okazało się, że agencja, która organizowała tę kampanię reklamową wycofała się z niej.

A w ubiegłym tygodniu otrzymałem informację, że kampania rusza ponownie, tym razem z ograniczoną pulą bonusów. I czy może chciałbym polecić ją moim czytelnikom.

Ponieważ dostałem sporo komentarzy i maili w rodzaju „banner nie działa” albo „dlaczego ta promocja już jest nieaktywna?”, publikuję osobny wpis z informacją, że znowu z promocji można skorzystać. Zachęcam Was do tego gorąco. Wystarczy kliknąć w reklamę na początku tego wpisu. 🙂

A ja w końcu muszę wziąć się za przetestowanie AdWords i zobaczyć, na ile efektywne i zyskowne jest ściąganie ruchu z tego właśnie źródła… 😉

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: ,
Wpisy powiązane tematycznie:

15 komentarzy do artykułu “Promocja AdWords wraca…”

 1. Trzeba mieć działalność gospodarczą?

 2. Zaczerpnąłem ostatnio wiedzy na forum OiP. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy na temat AdWords, między innymi Google rozpoczęło kampanie reklamową i pracownicy dzwonią do osób które korzystały z podobnych promocji w celu nawiązania ponownej współpracy. Większość z nich prowadzi strony firmowe lub ukierunkowane na pewną działalność finansową.
  Wiele osób piszących w komentarzach ma blogi nie związane z działalnością gospodarczą lub też reklamującą dany produkt czy usługę.
  Wnioskuje że polityka cd. rozdawania kodów będzie bardziej wymagająca niż poprzednim razem, gdzie kilku czytelników pisało komentarze o tym jak to zakładali konta po kod na członków rodziny.
  Dla osób wahających się czy zacząć reklamę w Google AdWords to dobry moment. Pracownicy pomagają ułożyć odpowiednią kampanie, pełen profesjonalizm.

 3. Taką stronę jak ta można fajnie po promować w Adwords, ale już np portal komputerowy to nie widzę jakoś.

 4. Właśnie się zarejestrowałem i zobaczę na ile efektywna będzie reklama. Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, czy w google Adwords można reklamować np e-booki z pp złotych myśli?

 5. Trzeba najpierw wydać jakieś pieniądze żeby otrzymać te 200zł?

 6. Może to i dobry moment, ale jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem AdWords, to jest dobra metoda ściągania ruchu, ale widzę to raczej dla witryn oferujących na sprzedaż konkretny produkt, dla typowo komercyjnych witryn.

 7. Skoro Zanox zastąpił ContentStream, to znaczy że nie przynosił Ci oczekiwanych dochodów? Czy też zastąpiłeś jedno drugim tylko na czas trwania promocji AdWords? 🙂

 8. @Kacper: o ile wiem, nie trzeba.

  @Łukasz: dlaczego nie?

  @Kamil: z punktu widzenia AdWords — można. Nie wiem natomiast, jak na to patrzą same Złote Myśli…

  @_: chyba tak, ale nie jestem pewien, bo mam już konto w Google i nie bardzo mam jak sprawdzić.

  @PTroka: jeśli tylko za kliknięcie płacisz mniej, niż zarabiasz na każdym odwiedzającym, to nawet witrynę zarabiającą na reklamach opłaca się reklamować w AdWords.

 9. @Piotr: był to jeden z mniej skutecznych bannerów w tym miejscu, więc i tak bym go zdjął, a promocja AdWords była do tego świetną okazją.

 10. Po jakim czasie od rejestracji administracja z Adwords powinna się odezwać? Bo zarejestrowałem się 6 grudnia i cisza…

 11. Ja powiem bardzo brzydko mam ich w d… Przed wczoraj zablokowali mi konto chociaż od miesiąca nie wyświetlam reklam. Więc za co ban? Za to że nie zapłaciłem kolejnej kwoty i nie wyświtlam dalej.

  Odbija im całkiem, na facebooku można reklamować co się chce i kupony są cały czas.

 12. Witam

  Ktoś pytał o to czy do prowadzenia kampanii AdWords trzeba mieć działalność gospodarczą.

  Otóż nie trzeba to zależy od rodzaju strony docelowej.
  Jeśli chcesz promować strony i materiały komercyjne to musisz mieć działalność.
  Jeśli natomiast promujesz stronę nie komercyjną to możesz prowadzić takie kampanie bez działalności gospodarczej.

  Pozdrawiam
  Hubert Dudek

 13. Google przyznaje swoim partnerom pule kuponow AW (takze tym, ktorzy nie maja dzialalnosci gospodarczej). Nie ma sie wiec co dziwic, ze kampanie cofnieto – pewnie sie pula kuponow skonczyla (standardowo przyznaja po 20 w jednej puli).

 14. Ale czasem trafiają się kupony np. w Forbes. A tam jest kilkadziesiąt tysięcy.

 15. Chcąc skorzystać z tych 200 zł trzeba zdaje się samemu wpłacić 20 zł.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.