25
09
07

Pierwsze pieniądze za polecanie AdSense

Polecanie AdSense w AdSense, należałoby napisać. Bo AdSense posiada funkcję skierowań, czyli polecania użytkownikom różnych produktów. Między innymi zachęcania internautów do zapisania się do AdSense. Do dziś nie przypuszczałem, że uda mi się na tym cokolwiek zarobić.

Wynagrodzenie za polecenie wydawcy AdSense jest takie:

  • 5$, gdy polecony wydawca zarobi pierwsze 5$,
  • 250$, gdy wydawca zarobi pierwsze 100$.

Obydwie premie dostaniesz, o ile wydawca zarobi te pieniądze w ciągu 180 dni od założenia konta.

Nie sądziłem, że cokolwiek zarobię. Na moim blogu nie ma informacji dla początkujących (sądząc po wynikach ankiety muszę to zmienić) a zarobić 100$ w pół roku można, ale na serwisie, który ma jakąkolwiek oglądalność. Wielu ludzi najpierw zakłada konta a potem szuka miejsc na umieszczenie reklam. Jeśli takich wydawców polecasz, zapewne drugiej, większej premii za nich nie dostaniesz.

Dziś wyświetliłem sobie statystyki poleceń w AdSense i wyszło, że zarobiłem niecałe 10$ przy czym 5$ premii za polecenie komuś programu AdSense na początku sierpnia.

Jak widać, da się. 😉

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze do artykułu “Pierwsze pieniądze za polecanie AdSense”

  1. Da się, da 🙂
    Pisałem kiedyś na moim blogu o tym. Też zarobiłem w ten sposób 5$. Byłem ciekaw czy ten „ktoś” zarobi „dla mnie” tą większą premię, ale na razie w statystykach cisza
    Moja prywatna strona 🙂

  2. Czy ta funkcja jest nadal dostepna? wyglada smakowicie :p

  3. @chrabaszcz: nie, już nie jest dostępna.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.