08
05
07

Nowy wystrój Google Analytics

Dziś logując się do Google Analytics zobaczyłem, że raporty wyświetlane są w nowy sposób.

Na razie jest to BETA, ale mnie się podoba…

Raporty nie dość, że są bardziej czytelne, to jeszcze można doczytać dane, do których poprzednio nie było dostępu. Na przykład można sprawdzić skąd wziął się gość na konkretnej podstronie i jak długo na niej siedział. Warto się zapisać, o ile Cię tam jeszcze nie ma.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

6 komentarzy do artykułu “Nowy wystrój Google Analytics”

  1. Świetna sprawa ten nowy wystrój. Praca z Google Analytics będzie teraz o wiele przyjemniejsza. Szkoda tylko, że nie wiadomo dokładnie kiedy zostanie udostępniona nowa funkcjonalność i UI (są jedynie wzmianki, o tym że proces ten będzie postępował, więc przy milionach użytkowników może to trochę potrwać).

  2. Pewnie dlatego tylko na jednym koncie mam ten nowy interfejs…

  3. Całkiem szybko się chłopaki z Google uwinęli — u mnie już wszystko działa jak należy i mogę korzystać z nowego interfejsu. Jak dla mnie bomba!

  4. mnie jeszcze tam nie ma… czekam na polską wersję, jak na razie mam od początku neostat teraz odświeżony 7point.pl i raporciki, statystyki są rzetelne, dokładne. Bezpłatnym po awarii stat4you nie ufam :/

  5. No to teraz możesz się już w to bawić, bo polska wersja już jest. 😀

  6. heh ale mam farta 🙂 teraz mam nadzieję że nie będę na coś innego w GA narzekał 🙂

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.