19
12
13

Money2Money – konkurencyjny program afiliacyjny

Dzisiejszy wpis gościnny został przygotowany przez Money2Money

Money2Money (M2M) to jeden z najstarszych programów afiliacyjnych dostępnych na polskim rynku należący do Grupy Money.pl, wydawcy m.in. największego medium biznesowego w polskim  internecie, Money.pl.

M2M w sieci ukazał się w 2004 roku i od tego czasu pozwala zarabiać swoim uczestnikom (afiliantom) na polecaniu różnych produktów, głównie finansowych. Przez ostatnie 10 lat program był nieustannie rozwijany, pod względem: funkcjonalnym, produktowym, prowizyjnym. W M2M szczególny nacisk kładzie się na to, by stawki prowizyjne proponowane afiliantom były jak najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne.

Money2Money – jak działa program?

Money2Money jest pośrednikiem między instytucjami chcącymi polecać swoje produkty w sieci
a internautami, którzy na tym polecaniu chcą zarobić.

Aby rozpocząć pracę w Money2Money, nie trzeba być specjalistą w dziedzinie sprzedaży internetowej. Program partnerski oferuje wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania. Każdy Partner już po rejestracji otrzymuje informacje i  gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w bazie produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. W przypadku, gdy Partner nie posiada własnej strony internetowej, program Money2Money zapewnia jej gotowy szablon.

Jak więc zacząć?

Wystarczy wykonać online 3 proste czynności:

  1. Zarejestrować się na stronie głównej programu: http://www.money2money.com.pl.
  2. Odebrać umowę przesłaną na podany w trakcie rejestracji e-mail.
  3. Zacząć polecać produkty.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do programu każdy jego uczestnik otrzymuje indywidualny panel, w którym ma pełną, stale aktualizowaną listę produktów możliwych do polecenia. Widzi tam też swoje aktualne wyniki finansowe oraz każdą akcję, jaką jego klienci z polecanymi przez niego produktami wykonali.

Ile można w M2M zarobić?

Tak naprawdę wysokość wynagrodzenia zależy głównie od jednego, kluczowego czynnika
– zaangażowania Partnera. Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki.

Są 3 główne sytuacje, które pozwalają zarabiać w M2M:

  • wysłanie przez klientów afilianta wniosku do instytucji partnerskich,
  • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,
  • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member).

Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną do programu kolejne możliwości zarobkowania.

Money2Money nieustannie zaprasza nowych afiliantów: http://www.money2money.com.pl

Najświeższe informacje związane z funkcjonowaniem programu można zawsze znaleźć na FB M2M: https://www.facebook.com/pages/Money2Money/241555656012219.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:



Wpisy powiązane tematycznie:

10 komentarzy do artykułu “Money2Money – konkurencyjny program afiliacyjny”

  1. Jak dla mnie niczym się to nie różni od ebrokera czy innego takiego serwisu.

    Te same prowizje, te same produkty.

    Mogliby wymyślić coś oryginalnego.

  2. Wpis brzmi jak sponsowowany [mimo iż nie jest w ten sposób oznaczony].
    Jeśli tak nie jest: czy faktycznie z nimi współpracujesz? Czy nie ma problemów z prawidłowym zliczaniem leadów?
    ps. wspomniane rekordy pochodzą chyba z czasów kiedy webmasterzy otrzymywali prowizje od udzielonego kredytu [jeśli tylko jestem na bieżąco: obecnie płatne są leady – np: za kontakt z potencjalnym klientem]?

  3. @Rafał: wpis sponsorowany to by był, gdybym go sam napisał. A w tworzeniu tego nie brałem udziału, dlatego oznaczyłem go jako wpis gościnny. Mógłbym go napisać sam, gdybym miał jakiekolwiek z nim doświadczenia — a nie mam, bo nie mam serwisów, w których mógłbym go promować.

    Na stronie głównej masz rekord zarobków za ubiegły miesiąc — 14 000 PLN.

  4. @Dominik

    Z tego co się orientuje to m2m był pierwszy niż te inne serwisy 😉 Więc jak by na to nie patrzeć, są oryginalni.

  5. a jak z selekcją stron? bardzo restrykcyjna?

  6. Jeśli chodzi o selekcje stron w M2M to jest taka selekcja oraz przed dołączeniem do programu badane jest czy mamy za sobą jakieś doświadczenie w pracy z programami partnerskimi. Obok Bankiera jest to najstarszy PP o tematyce finansowej i podobnie jak Bankier z bogatą ofertą. Ostatnio znacznie lepiej wychodzi się właśnie na leadach niż na CPS, choć trzeba przyznać że rozliczanie w przypadku niektórych instytucji budzi dużo wątpliwości. Temat fajny choć nie łatwo w nim zaistnieć bo konkurencja ogromna w serwisach o tej tematyce

  7. Temat ciekawy.
    Dotychczas nie przyglądałem się takiej możliwości zarabiania pieniędzy ale widzę, że są duże możliwości i pewnie warto się zarejestrować i polecać.
    Prowadziłem kiedyś biuro kredytowe i wiem, że banki płacą bardzo wysokie prowizje za sprzedaż swoich produktów finansowych.
    Dziękuję Ci Krzysztofie za podpowiedź i pozdrawiam,
    Jacek Pastuszko

  8. A jak rozumieć ten zapis z umowy?
    2. Jeśli Procesor naruszy postanowienia ust. 1, Administrator uprawniony będzie, niezależnie od innych postanowień umowy, do żądania zapłacenia kary umownej w kwocie 10.000 (dziesięć tysięcy) złotych tytułem każdego naruszenia.

    Czy to znaczy, że jeśli uznają iż naruszyłem jakieś dane osobowe mogą mi dowalić 10 tys?

  9. Uczestniczę w tym programie od kilku tygodni i praktycznie od tego czasu zarobiłem ponad 600 zł. Wbrew pozorom program M2M daje dużo większe możliwości zarobku, niż ebroker czy program bankiera. Wszystko opiera się na odpowiedniej strategii oraz wykorzystaniu pełnych możliwości programu.

  10. Kiedyś gdy miałem stronę finansową, to współpracowałem z tym programem, trzeba przyznać, że byli rzetelni i support był dobry. Najwięcej zarobiłem na promowaniu KRD ale na kredytach też sporo.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.