30
11
09

Internet, wizerunek i cała reszta

W najbliższy poniedziałek, 7. grudnia, w Warszawie, odbędzie się konferencja o takim właśnie tytule. Temat jest mi bliski, bo czymże innym, jak budowaniem własnego wizerunku w internecie, jest prowadzenie tematycznego bloga podpisywanego imieniem i nazwiskiem?

Konferencję współorganizuje PowerBlog i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy SGGW. Według zapowiedzi organizatorów, poruszone mają zostać takie tematy jak:

  • czym jest wizerunek w sieci,
  • jak warto go budować,
  • co prowadzi do porażki i czego warto unikać,
  • jakich narzędzi używać do budowy wizerunku

wraz z kilkoma studiami przypadku.

Zapisy na konferencję (bezpłatną!) odbywają się na podlinkowanej wyżej stronie. Sama konferencja odbędzie się w godzinach 19-21 na terenie starego kampusu SGGW, przy ul. Nowoursynowskiej 166 — budynek 8, sala konferencyjna 112.

Temat ciekawy, ale nie wiem, czy uda mi się tam pojawić.

Na razie dość ogłoszeń, jutro albo pojutrze tekst z cyklu raportów o zarobkach. 🙂

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “Internet, wizerunek i cała reszta”

  1. Albo mi się wydaje albo Kraków jest miejscem w którym nie ma żadnych imprez tego typu 🙁

  2. Temat bardzo ważny, bo często po prostu marnujemy szansę na własny, praktycznie bezpłatny PR – niezależny od łaski i niełaski redaktorów gazet. Jak silnym narzędziem w rękach pojedynczych osób jest internet pokazuje choćby ostatni przypadek, gdy blogerom ocenionym przez reżim jako zagrożenie, zamknięto usta wsadzając ich do więzienia. Pisałam o tym tutaj:
    http://www.najlepszyblog.com/index.php/2009/11/blogerzy-z-azerbejzanu-skazani-na-2-lata/
    Pozdrawiam,

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.