12
03
12

Forum — reaktywacja

Kiedyś tu na blogu istniało sobie forum dyskusyjne. Niespecjalnie cieszyło się popularnością, bo czytelnicy woleli zadawać pytania w komentarzach albo za pomocą poczty elektronicznej.

Dlatego gdy jakiś czas temu jeden z czytelników zwrócił się do mnie z sugestią jego ponownego uruchomienia, długo się wahałem. Wcale nie byłem przekonany, że tym razem ma to sens.

Ale ponieważ czytelnik zaoferował swoją pomoc przy instalacji i zarządzaniu forum, w końcu mnie przekonał.

Wstępnie pokazywałem forum już na Facebooku jakiś czas temu, ale tak naprawdę dopiero teraz można powiedzieć, że jest w miarę ogarnięte. Zapraszam zatem do korzystania z forum o zarabianiu na blogach.

Autor:Krzysztof Lis |
Wpisy powiązane tematycznie:

16 komentarzy do artykułu “Forum — reaktywacja”

 1. Życzę powodzenia w prowadzeniu forum.

 2. W sieci wielka wręcz konkurencja, ale chętnie się udzielę 🙂

 3. Również życzę aby forum z każdym dniem się rozwijało. Od czasu do czasu na nim się wypowiadając mam nadzieję, że się do tego przyczynię.

 4. Witam

  Pomysł z forum jest bardzo ciekawy, jednak ja bym zaproponował aby zmienić phpBB na MyBB. Sam posiadałem forum forum oparte na tym właśnie skrypcie i spisywał on się naprawdę dobrze. Teraz posiadam płatną wersje IP.Board i jest wręcz rewelacyjna, ale chyba nie warto pakować się w takie koszta…

  Jak by coś to służę pomocą…

  p.s. moje forum też dopiero co startuje i jest na temat ogólnego zarabiania w internecie 🙂

 5. Ciężko będzie rozkręcić forum, ale w sumie nie ma żadnego naprawdę dobrego o tej tematyce więc może coś z tego będzie 🙂

 6. Krzysztofie dzięki.

  Mam nadzieje, że forum będzie się rozwijać, ale wiele zależy od nas – od czytelników tego bloga. Zaraz zabieram się do wpisów na forum.

 7. No to teraz uwaga na xrumera – forum bywa niestety kulą u nogi..

 8. Hm myślę, że przy odrobinie włożonej pracy ten pomysł może się przyjąć. Co prawda konkurencja jest spora, ale takich prawdziwych, wartościowych forów wcale nie ma tak dużo. Będę na pewno zaglądał 🙂

 9. Zmień wygląd bo jest ponuro na tym forum.

 10. Dość śmiały krok – wzbogacać bloga o forum. Mam jednak nadzieję, że uda Ci się je rozkręcić.

 11. Niech się szczęści! Myślałem o czymś w tym stylu na moim rowerowym blogu, ale znając moje lenistwo – nie chciałoby mi się potem tego moderować.

  Życzę Ci, żeby Cię spam-boty nie dopadły 🙂

 12. Krzysiek dlaczego każdy wpis na forum musi być zaakceptowany przez moderatora? Myślę, że to trochę utrudnia rozwój. A może jest jakiś limit np. 5 postów musi być zaakceptowanych, a potem są automatycznie publikowanie.

 13. @Bartłomiej: nie musi być zaakceptowany, choć może się zdarzyć tak, że kilka kont ma takie ograniczenia, co jest pozostałością naszych eksperymentów z zapanowaniem nad spamem.

 14. Na Twoim miejscu bym zmienił skrypt forum 😉

 15. Znakomity pomysł. Na polskim rynku brakowało takiego miejsca. Mam nadzieję, że szybko się rozwinie.

 16. Ja bym w tej skórce powiększył marginesy bo forum jest jakieś takie rozjechane no ale może to kwestia gustu;)
  No i zamiast wszelkiego rodzaju tokenów daj jakieś logiczne pytanie, które uchroni przed spamem, w najnowszych wersjach phpbb o ile mnie pamięć nie myli można to zrobić w opcjach.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.