23
11
08

Co Google radzi blogerom?

W ciągu ostatniego czasu pojawiły się dwa całkiem niezłe źródła wiedzy do wykorzystania przez blogerów. Po pierwsze, poradnik startowy SEO. Po drugie, zestaw dobrych praktych dla blogerów. Nie chce mi się tego tu przeklejać, streszczać i tłumaczyć na język polski. Tym bardziej, że zrobili to już inni: Lexy – Poradnik SEO od Google i Paweł Zinkiewicz – Google dla blogerów.

Miłej lektury. 🙂

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “Co Google radzi blogerom?”

  1. Tak naprawdę w tych poradnikach nie ma nic czego byśmy nie znali. Chyba to może jedynie świadczyć o wysokim poziomie SEO w Polsce ;-).

  2. udało mi się przetłumaczyć na jezyk polski wszystkie najwazniejsze rzeczy z SEO Starter Google Guide.. dodalem takze kilka swoich informacji aby uzupelnic wiedze.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.