20
06
07

Blogger po polsku!

Dziś Google udostępniło polską wersję językową Bloggera. Przeczytałem o tym na blogu Jakuba Dirska zyski.net a później na blogu Google Polska.

Wygląda to tak:

Mnie się podoba. Blogger jest naprawdę wygodny do publikacji, bloga zakłada się faktycznie w trzech krokach. Możliwości konfiguracji są olbrzymie, linki przyjazne wyszukiwarkom, i tak dalej. Gdybym miał polecić komuś łatwą w obsłudze i wygodną platformę blogową, byłby to właśnie Blogger.

A teraz jest jeszcze po polsku. Żyć nie umierać…

Jest kilka niedociągnięć. Edycja kodu nazywa się Edytuj kod HTML, edytor wizualny nazywa się Nowy post. To może powodować wątpliwości.

Tak czy siak, cieszy mnie to. Jak kiedyś będę miał chwilę wolnego czasu, przerobię wszystkie dotychczasowe tutoriale na tym blogu tak, by obejmowały właśnie polską wersję językową serwisu.

Aha, zanim zakończyłem tego posta, informacja o polskiej wersji pojawiła się również na PolskimBloggerze.pl.

P.S. Jakub, jeśli Twoje nazwisko powinienem był odmienić, napisz mi proszę w komentarzu albo mailem.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: ,Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “Blogger po polsku!”

  1. Krzysztof bardzo dziękuję za odnośnik do mojego wpisu.
    Byłem przekonany, że jako właściciel kilku blogów na platformie blogger, Twoje doniesienie o tłumaczeniu będzie szybsze niż moje.
    Najwidoczniej, najpierw większość osób czyta kanały RSS a potem dopiero zabiera się za inne rzeczy.
    Pozdrawiam

  2. Istotnie, za późno siadłem do czytnika RSS, już nie byłem pierwszy. A skoro tak, to wypadało podać linki do zwycięzców w wyścigu. 🙂

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.