25
09
08

Aukcje Kredytowe – po 3 miesiącach promowania

O programie partnerskim serwisu Aukcje Kredytowe pisałem w lipcu. Już ponad 3 miesiące promuję go na dwóch moich blogach, w tym przede wszystkim na blogu, którego tworzę na konkurs Od zera do milionera. Do tej pory nie dostałem żadnej prowizji, ale uważam, że i tak mi się to już zdążyło opłacić.

22. września zakończone zostały w Aukcjach Kredytowych rozliczenia prowizji za sierpień. Trwało to tak długo ze względu na opóźnienia ze strony jednego z banków uczestniczących w aukcjach. Dla mnie to nie ma wielkiego znaczenia, bo i tak nie dostałem żadnych pieniędzy za kredyty zaciągnięte za pośrednictwem serwisu. Nie ma się czemu dziwić, kredytu hipotecznego (takich jest tam zawieranych większość) nie zaciąga się w kwadrans, cała procedura trwa kilka dobrych tygodni.

Promowanie serwisu mi się opłaciło, bo dostałem ostatnio 300 PLN na zachętę. Zostało docenione moje zaangażowanie w zdobywanie nowych klientów. W sierpniu w serwisie zarejestrowało się ponad 620 użytkowników, z czego 56 z mojego polecenia. Myślę, że jak na znikomy nakład pracy włożony w jego promowanie (raptem kilka artykułów napisanych na potrzeby bloga i jego promowania) jest to całkiem niezły efekt i niezłe wynagrodzenie.

Nie omieszkam doliczyć go do statystyki zarobków za ten miesiąc. 🙂 Ten wpis akurat może się opóźnić, bo mam parę spraw do pozałatwiania na początku października, które wymagają oddalenia się od komputera i internetu.Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “Aukcje Kredytowe – po 3 miesiącach promowania”

  1. Zaciekawiłeś mnie tym wpisem. Zaraz sobie obejrzę ten program i jego możliwości. 🙂

  2. Ja na daną chwilę mam zdaje sie 15 klientów i jakieś 10 partnerów, z tego co patrze wisi mi tam jakieś 10 zł… i na dany moment to wszystko 🙂

    Rówież jednak liczę na jakąś przyszłosć z tym serwisem…

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.