02
05
08

Ankiety

Nudzi mi się trochę podczas tego długiego weekendu. Pogoda nie wypaliła, samochód odebrałem zbyt późno, by bez strachu móc pojechać na jakiś wyjazd gdzieś dalej. W gry się już nagrałem, pisać artykułów mi się nie za bardzo chce, obejrzałem jeden film i dwa odcinki serialu. Postanowiłem zmusić się do czegoś konstruktywnego.

Zainstalowałem więc tu na blogu wtyczkę WP-Polls, będę Was teraz i w najbliższej przyszłości ankietować. Chciałbym z grubsza wiedzieć, o czym powinienem tu pisać. Co jest dla moich czytelników najważniejsze, najciekawsze, najbardziej przydatne.

Na pierwszy rzut poniższa ankieta.

[poll=2]

Autor:Krzysztof Lis |Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze do artykułu “Ankiety”

  1. Ciekawe, zaraz sam to u siebie zainstaluje. Wogóle muszę się znowu zając swoim blogiem bo o nim zapomniałem (wpadlem na super pomysl jak baaardzo prosto zarobic troche kasy i zapomnialem o blogu).

  2. Zastanawiam się dlaczego wybrałeś akurat takie pytanie nie związane z zarabianiem na blogu :]

  3. @OLGA: A bo potem był wpis o tym, jak blogerzy mogą się efektywnie i szybko wysypiać. 🙂

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.