13
11
08

Ankieta dotycząca PP

precelik u siebie na blogu założył ankietę dotyczącą Programów Partnerskich. Na jej podstawie będzie planował przyszłe swoje artykuły. Ponieważ bloga czytam (co widać czasem w widżecie Google Readera), gorąco zachęcam do wypełnienia ankiety. Sam już wypełniłem — u mnie największe zarobki z PP są ze sprzedaży papierowych książek, choć promuję głównie Złote Myśli — wydawnictwo zajmujące się ebookami.

Autor:Krzysztof Lis | Tagi: ,
Wpisy powiązane tematycznie:

3 komentarze do artykułu “Ankieta dotycząca PP”

  1. Witam,

    Jaka jest mniej więcej konwersja uu na ilość sprzedanych książek?

  2. @Menedżer: a co to ma wspólnego z tematem wpisu? :/

  3. Chyba było to typowe offtopicowe pytanie. Na ankietę już odpowiedziałem. Ciekawe jakie artykuły powstaną w jej wyniku.

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.