02
11
07

AdSense’owe zasoby

Jak można przeczytać na blogu Inside AdSense, do naszego konta w AdSense trafiła zakładka „zasoby”.

AdSense - zakładka zasoby

W jakim celu została ona dodana do konta? Zapewne po to, by ludziom łatwiej było znaleźć odpowiedzi na ich pytania. Ale nie wiem, czy cokolwiek to pomoże… I tak łatwiej jest napisać nowy wątek na forum PiO niż poszukać w helpie Google’a albo nawet w archiwum PiO.

Może to coś zmieni? Ja tam zawsze byłem pesymistą pod tym względem…

Autor:Krzysztof Lis | Tagi:
Wpisy powiązane tematycznie:

2 komentarze do artykułu “AdSense’owe zasoby”

  1. To wszystko już było dostępne wcześniej. Teraz tylko zebrali to do kupy i wrzucili w nową zakładkę. Dobrze się stało. Z pewnością pomoże to początkującym partnerom.

  2. […] odróżnieniu od wprowadzonej niedawno zakładki Zasoby, gromadzącej w jednym miejscu wszystkie pomocne informacje na temat korzystania z […]

Pozostaw komentarz

Pamiętaj tylko proszę o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, albo zadawania pytań jego dotyczących. Nie służą do reklamowania własnych stron ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie, zadaj je na forum o zarabianiu na blogach albo napisz do mnie e-maila.

XHTML - możesz użyć tagów:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jak zarabiam?

Na moich blogach i witrynach zarabiam między innymi sposobami podanymi poniżej.